Język polskiEnglish language
Produkty Firma Współpraca Kontakt Nowości Sklep online Pobierz
Spacer 3D - Flow Architect Studio 3D

Wirtualny spacer 3D

Wirtualny spacer 3D to interaktywna prezentacja w czasie rzeczywistym. Jego celem jest stworzenie u widza wrażenia doświadczania środowiska 3D. To, co wyróżnia wirtualne spacery 3D od innych graficznych form prezentacji w 3D jest możliwość interaktywnego spaceru. Widz może w naturalny sposób przemieszczać się w przestrzeni 3D, co pozwala na lepsze uchwycenie otaczającego go środowiska.

Rodzaje wirtualnych spacerów 3D

Wirtualne spacery 3D mogą mieć różne formy i bazować na różnych technologiach. Oto krótka lista:
  • Program komputerowy, wyświetlający środowisko 3D. Może to być zarówno program instalowany na komputerze, jak również samowykonywalny, pojedynczy plik (exe), który nie wymaga instalacji, a także plik zawierający dane 3D, który można otworzyć w dedykowanym do tego celu, zainstalowanym programie.
  • Wirtualny spacer 3D osadzony na stronie www, wymagający dedykowanej wtyczki dla przeglądarki stron internetowych.
  • Wirtualny spacer 3D osadzony na stronie www, bazujący na technologii HTML/JavaScript. Ten rodzaj wirtualnego spaceru 3D nie pozwala widzowi na swobodne poruszanie się w środowisku 3D z powodu natury i ograniczeń technologii internetowych (WEB).
  • Czasami pre-renderowane filmy ze spacerów po środowisku 3D nazywane są wirtualnymi spacerami 3D. Jest to bardzo ograniczona forma spaceru, ale może być użyteczna z powodów kompatybilności z dużą grupą urządzeń takich jak telefony czy tablety.
Flow Architect Studio 3D pozwala tworzyć wirtualne spacery 3D w każdej z wymienionych form.

Wirtualny spacer 3D jako narzędzie marketingowe

Nie ma wątpliwości, że prezentacja klientom Twoich produktów jest kluczowa dla Twojego biznesu. Za pomocą Flow możesz bardzo szybko tworzyć wspaniałe prezentacje. Umieść wirtualny spacer 3D Twojej inwestycji na swojej stronie www. Prezentuj swoje pomysły i produkty w 3D na ważnych spotkaniach. W celu zatwierdzenia przesyłaj koncepcje swoich projektów do klientów. Bądź kreatywny.

Wirtualny spacer 3D jako narzędzie projektowe

Zweryfikuj swój projekt za pomocą wirtualnego spaceru 3D. Spaceruj po swoim projekcie i testuj potencjalne problemy, takie jak: zasłanianie się obiektów, ergonomia, czy dystrybucja oświetlenia. Dzięki wirtualnemu spacerowi 3D uzyskasz wnikliwe informacje o tym, jak Twój projekt będzie funkcjonował w rzeczywistości.

Wirtualny spacer 3D jako narzędzie szkoleniowe i komunikacyjne

Umieść wirtualny spacer 3D na swojej stronie www, aby Twoi klienci mogli łatwiej odnaleźć Twoje biuro lub miejsca, które ich interesują i mogli zaoszczędzić czas. Użyj wirtualnych spacerów 3D aby nauczać Twój personel jego miejsca pracy, układu budynku, tego kto gdzie pracuje lub informować go o zmianach w rozmieszczeniu produktów na wystawach Twoich sklepów. Komunikuj się za pomocą środowiska 3D.

Przykłady wirtualnych spacerów 3D stworzonych we Flow Architect Studio 3D

Przykłady poniżej prezentują różne rodzaje wizualizacji stworzonych z pomocą Flow Architect Studio 3D. W tym wirtualne spacery 3d w formie plików wykonywalnych (exe), filmy stworzone we Flow oraz pliki O4C osadzone na stronie www za pomocą wtyczki O4CWeb. W celu zobaczenia przykładu wykorzystania technologii CubeWalk bazującej na HTML5 przejdź na stronę o CubeWalk.
Atrium Sponza
Ta wizualizacja została wygenerowana ze sławnego modelu stworzonego przez Crytek. Model jest oparty o Pałac Sponza, który znajduje się w Dubrovniku, w Chorwacji. Model został zaimportowany do Flow Architect Studio 3D za pomocą narzędzia importowania danych. We Flow zostało wygenerowane Ambient Occlusion. Podczas działania wizualizacji naciśniej F aby właczyć tryb lotu.

Wirtualny spacer 3D

Δ w górę
3D Villa
Wizualizacja stworzona na potrzeby przewodnika video, pokazującego zagadnienia importowania danych do programu Flow Architect Studio 3D.

Wirtualny spacer 3D

Δ w górę
Wizualizacje.eu - Dom jednorodzinny
Wizualizacja domu jednorodzinnego wykonana przy użyciu technologii Pixelplan przez firmę Wizualizacje.eu.

Wirtualny spacer 3D

Δ w górę
Panorama Maciejkowicka - Osiedle ludzi szczęśliwych
Wizualizacja czterech apartamentów. Osiedle zlokalizowane jest w Chorzowie, obok zespołu przyrodniczego "Żabie Doły" i "Doliny Górnika".

Wirtualny spacer 3D

Δ w górę
Targi mieszkaniowe
Wizualizacja "Panorama maciejkowicka" była prezentowana na ogólnopolskich targach mieszkaniowych 11 - 12 października 2008 roku w Chorzowie, co stanowi dobry przykład wykorzystania technologii Pixelplan w celu uatrakcyjnienia stoiska targowego i wyróżnienia go z grona konkurencji.
Δ w górę
Przykładowe osiedle
Wizualizacja wirtualnego osiedla domków jednorodzinnych, stworzona na potrzeby demonstracji.

Wirtualny spacer 3D

Δ w górę
Baza na obcej planecie
Artystyczna wizja bazy na obcej planecie utrzymana w klimacie Sci-fi. Wizualizacja pokazuje wszechstronność naszego oprogramowania.

Wirtualny spacer 3D

Δ w górę
Pro-Inwest - "Borówka"
Wizualizacja projektu domu jednorodzinnego "Borówka" zlokalizowanego w Borowicach, zacisznej, pięknej, okolicy w pobliżu Karpacza i Jeleniej Góry. Wizualizacja zrealizowana została na zlecenie firmy Pro-Inwest w ramach inwestycji dewelopera Ko-Eko.

Wirtualny spacer 3D

Δ w górę
Pro-Inwest - "Jodłówka"
Wizualizacja projektu domu jednorodzinnego "Jodłówka" zlokalizowanego w Borowicach, zacisznej, pięknej, okolicy w pobliżu Karpacza i Jeleniej Góry. Wizualizacja zrealizowana została na zlecenie firmy Pro-Inwest w ramach inwestycji dewelopera Ko-Eko.

Wirtualny spacer 3D

Δ w górę
Domek letniskowy
Wizualizacja małego domku wakacyjnego. Ta wizualizacja jest dołączona jako przykład w programie Flow Architect Studio 3D.

Wirtualny spacer 3D

Δ w górę
Apartament
Wizualizacja apartamentu. Ta wizualizacja jest dołączona jako przykład w programie Flow Architect Studio 3D.

Wirtualny spacer 3D

Δ w górę
Corporate Show
Przykład wizualizacji namiotu wystawowego (z ang. Temporary Structure)

Wirtualny spacer 3D

Δ w górę
Świątynia
Artystyczna wizja świątyni. Wizualizacja pokazuje wszechstronność naszego oprogramowania.

Wirtualny spacer 3D

Δ w górę
Biżuteria - prezentacja produktu w 3D
Wizualizacja przedstawiająca prezentację produktu w 3D. Ta wizualizacja jest dołączona jako przykład w programie Flow Architect Studio 3D.

Wirtualny spacer 3D

Δ w górę
O4C Web
Przykładowa strona internetowa pokazująca możliwości naszej technologii O4C Web. Proszę kliknąć w obrazek po lewej by udać się na stronę z przykładami O4C Web.
Δ w górę
Copyright © 2008 - 2018 Pixelplan S.C., Wszystkie prawa zastrzeżone.